logo
Zásady ochrany osobných údajov
16339
privacy-policy,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16339,bridge-core-3.1.7,qode-quick-links-2.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_from_right,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive
 

Zásady ochrany osobných údajov

k

Kto sme

Adresa našej webovej stránky je: https://www.old-school.sk.

Kontaktné údaje:

OLD SCHOOL s.r.o.
Hubice 36, 930 39 Hubice
IČO : 51 173 620
IČ DPH : SK2120643899
Zapísaný v OR OS Trnava, oddiel SRO, Vložka číslo 41188/T

k

Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame

Kontaktné formuláre

Údaje z kontaktného formulára sú odoslané na našu e-mailovú adresu, a sú uchovávané po dobu nevyhnutnú na poskytnutie služby (odpovede na Vašu otázku, podnet), no takto zozbierané údaje nepoužívame na marketingové účely.

 

Vložený obsah z iných webových stránok

Sekcie na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku.

Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

k

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Ak ste použili náš kontaktný formulár, poslali ste nám tak Vaše meno, priezvisko, e-mailovú adresu, voliteľne aj telefónne číslo na to, aby sme Vás mohli kontaktovať. Tieto údaje, ktoré sme od Vás obdržali pomocou aického emailu uchovávame len po dobu nevyhnutnú na vybavenie Vašej požiadavky.